Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Понеділок, 23.10.2017, 05:20





Ви увійшли як Гость
Група "Гости"
 
Меню сайту
Наше опитування
Чому Ви не ділитеся своїми напрацюваннями? =) ?
Всего ответов: 233
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Гость,
Форма входу

Гость,

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Інтегроване заняття у різновіковій групі

Хицу Тетяна Валентинівна,

вихователь дитячого садка №44 «Колосок» 

с.Новогнатівка, Миколаївської сільської ради

Волноваського району Донецької області

 

Інтегроване заняття з розвитку мови та фізкультури у різновіковій групі

з теми «Ліс. Дикі тварини»

Мета:

для старшої дошкільної підгрупи

  •  узагальнення, уточнення і активізація словника з теми «Дикі тварини»;

  • розвиток інтересу до фізичних вправ через розкриття сюжету заняття;

  • виклик відчуттів психологічного комфорту;

  • виховання уміння працювати в колективі, враховуючи думку товаришів

для молодшої дошкільної підгрупи

  • розширення знань про деяких мешканців лісу;

  • зацікавлення до занять фізичною культурою

для молодшої підгрупи

  • збагачення уявлень про диких тварин (в ігровій формі ) та збагачення внутрішнього світу дитини позитивними емоціями від взаємодії з піском

Завдання:

Навчальні:

для старшої дошкільної підгрупи

  • продовжувати розширювати і систематизувати знання дітей про звірів лісу,

про їх особливості поведінки навесні та встановлювати причинно-наслідкові

зв’язки в природі;

  • закріплювати уміння утворювати іменники-назви малят тварин( білченя,

їжаченя, ведмежа, вовченя, лисеня та самостійно складати описової розповіді за опорною схемою;

  • формувати мотивацію тривалої цілеспрямованої діяльності та бажання отримати додаткову інформацію про диких тварин через перегляд відеоролика від Тітоньки Сови ;

  • удосконалювати вміння дітей застосовувати різноманітні засоби фізичного розвитку: дихальні вправи, самомасаж, фізхвилинки;

  • сприяти профілактиці плоскостопості;

  • у доступній ігровій формі переконати дітей у перевагах здорового й активного способу життя

 

для молодшої дошкільної підгрупи

  • продовжувати формувати уявлення про тварин, зокрема про диких;

  • учити утворювати іменники-назви малят тварин ( білченя, їжаченя, ведмежа,

вовченя, лисеня);

  •  збагачувати словник дітей на основі знань, уявлень про звірів лісу;

  • створювати ситуацію успіху, розвивати впевненість у своїх силах;

  • забезпечувати ефективне відновлення загального здоров’я і фізичного

розвитку;

  • відпрацьовувати легкість ходи та координацію рухів

для молодшої підгрупи

  •  закріпляти уявлення дітей про диких тварин (ведмідь, білка, лисиця, заєць, їжак, вовк) , їх зовнішний вигляд, середовище мешкання та харчування;

  • вчити правильно називати дитинчат диких звірів;

  • підвищувати мовленнєву активність дітей та збагачувати словниковий запас;

  • закріпляти знання про властивості піску ( сухий, м’який , шершавий, сипучий).

Розвиваючі:

для старшої дошкільної підгрупи

  • розвивати увагу, пам'ять , логічне мислення, спостережливість, інтерес до пізнавальної діяльності;

  • розвивати вміння доцільно виконувати придбанні навички, змінюючи способи дії в залежності від ситуації, рухову активність, самостійність;

 

для молодшої дошкільної підгрупи

  • розвивати інтерес до живої природи, мовленнєвий слух, всі види сприймання, творчу уяву, увагу, пам'ять;

  • вміння складати ціле з частин (картинка з пазлів);

  • дрібну і загальну моторику, логічне мислення, вміння узагальнювати;

  • здатність до самоконтролю;

  • формувати правильну поставу;
     

для молодшої підгрупи

  розвивати вміння слухати дорослого та старшого товариша;

допитливість, бажання спостерігати за тваринами

Виховні:

для старшої дошкільної підгрупи

  • виховувати дбайливе,  турботливе ставлення до тварин;

  • свідоме ставлення до власного здоров’я;

  • взаємодопомогу, дружні стосунки, коректне ставлення до

товаришів

 

для молодшої дошкільної підгрупи

  • виховувати вміння долати перешкоди різними способами;

  • уміння емоційно відгукуватися на стан ігрових персонажів і допомогти їм;

  • забезпечити психологічний комфорт шляхом впливу на емоційну сферу

дітей;

  • прищеплювати почуття згуртованості, взаємовиручки, колективізму

 

для молодшої підгрупи

  •  виховувати чуйність, доброзичливість, увагу один до одного, допитливість, дбайливе ставлення до тварин; активність, навички співпраці та взаємодії, ініціативності, самостійності

Дидактичний матеріал: декорації лісу з картинками диких тварин; на аркушах формату А4 демонстраційні картинки (ведмідь, заєць, лисиця, рись, їжак, борсук, олень, лось, вовк, білка, ведмедиця з ведмежам, зайчиха з зайченям, лисиця з лисеням, рись та рисята, їжачиха з їжатами, барсучиха з барсучонком, олениха з оленятком, лосиха з лосинятком, вовчиця з вовченям, білка з білченям), 4 картинки – пазли; галявина та коробочка з квітами; ящик з піском, дрібні іграшки, піктограма «Дикі тварини».

Обладнання: 2 мольберта,очерет з жабками, 2 іграшкові змії, дерев’яний крокодил, хустинки за кількістю дітей, шишки за кількістю дітей, обруч, сонечко з тканини тощо.

Завантажити повний хід заняття: https://yadi.sk/d/e_RjiO7SrYVaW

Категорія: Мої статті | Додав: Anelok (07.05.2016)
Переглядів: 536 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Щоб додати необхідна авторизація
Copyright Bilyk Elena © 2015